Nitrava Cup 2018

Posledné preteky slovenského pohára sezóny 2017/18 sa konali v Nitre. Náš Klub SCP reprezentovalo 5 dievčat.

Alica Choreňová, ktorá má len 5 rokov a  je najmladší člen našej pretekárskej skupiny absolvovala svoje 1. preteky. Svoju jazdu na hudbu Ballerina odjazdila bez chyby v kategórií hviezdičky.

V kategórií basic mladšie sa predstavili naše 2 pretekárky, Emília Lujza Tarabová a Lea Smiešna. Lea Smiešna jazdila na hudbu „Kráska a zviera“ no dva pády v jazde ju odsunuli až na 16.miesto. Emília Lujza Tarabová zajazdila svoju najlepšiu jazdu sezóny a svoje bodové maximum navýšila o 3 body. Emília L.T. korčuľovala na soundtrack z filmu „E.T.mimozemšťan“. Bezchybná jazda na týchto pretekoch zaistila Emílií postup do Finále, ktoré sa bude konať koncom marca.

Paula Beňová absolvovala svoje posledné preteky, na ktorých jej išlo o lepšie umiestnenie v rámci slovenského pohára. Paula odjazdila čistú jazdu bez chyby. Paulína B. obsadila pekné 4.miesto.

V kategórií IK mladšie silver svoju jazdu od Rickyho Martina – La Mordidita zajazdila Vanessa Mitošínková. Vanessa získala bodové maximum a umiestnila sa na 5. mieste, ktoré predstavuje zatial jej najlepšiu pozíciu v kariére. Vanessa si vybojovala miestenku do Finále a už koncom marca bude súťažiť s tými najlepšími v kategórií.

Pretekákam Ďakujeme za peknú repezentáciu Klubu SCP!!!