Záverečné vystúpenie a ukončenie sezóny 2017/18

Pretekársku zimnú sezónu sme ukončili záverečným exhibičným vystúpením pod názvom DŽUNGĽA, ktoré sa konalo na zimnom štadióne v Piešťanoch 21.4.2018

Deti Skating Club Piešťany nacvičili s trénermi spoločné synchronizované choreografie a taktiež predviedli svoje individuálne jazdy, s ktorými pretekali počas celej sezóny. Trénerka Ivana Blahunková nacvičila choreografiu s najmenšími nádejami klubu a deti svoje prvé vystúpenie na ľade zvládli vynikajúce. Vystúpenia sa zúčastnili deti od 5 do 11 rokov. Niektoré nádejné krasokorčuliarky klubu SCP korčuľujú len pár mesiacov a už zvládli náročnejšiu choreografiu spolu so skúsenými korčuliarmi. Spoločné choreografie pod vedením trénerky Karolíny Belancovej si môžete pozrieť aj v nižšie uvedených odkazoch na youtube.

Pútavým a veľmi zaujímavým vystúpením bola spoločná choreografia dospelých korčuliarov. Dospelý trénujú 1x do týždňa každú nedeľu pod vedením skúsenej trénerky Emílie Tarabovej. Skupinku dospelých korčuliarov tvoria zväčša začiatočníci a preto majú náš veľký obdiv, že dokázali vystúpiť pred nemalé publikum a ukázať čo sa za sezónu naučili.

Nádeje SCP absolvovali posledné tréningy na ľade 30.4. 2018 a nasleduje 3-týždňová pauza a regenerácia. Novú sezónu a teda aj tréningový proces zahajujeme okolo 22.5.2018 suchou prípravou. Suchá príprava zahŕňa aj kurz in-line korčuľovania a budeme veľmi radi, keď sa k nám pridajú nové deti a aj dospelý. Aktuálne informácie ohľadom letnej sezóny nájdete na našom facebooku a web stránke približne 2 týždne pred jej začatím. (https://www.facebook.com/skating.club.piestany/)

Tešíme sa na Vás 🙂